تبلیغات

به سایت رسمی گروه ریاضی خیام خوش آمدیدپیشنهاد می کنیم برای نمایش بهتر سایت از مرورگرهای Firefox یا Google Chrome استفاده کنید

     

حذف لودینگ

گروه ریاضی خیام - دانشگاه گیلان - من دروغگو نیستم! تغییر خیام به کوشیار حقه نیست!

من دروغگو نیستم! تغییر خیام به کوشیار حقه نیست!

چهارشنبه 31 تیر 1394 13:03
تعداد بازدیدها : 

تعداد نظرات ارسال شده : 

آخرین ویرایش : چهارشنبه 31 تیر 1394

موضوع : گروه ریاضی خیام،

با سلام خدمت همه همراهان موافق و مخالف این وبلاگ که ابتدا کار خود را با گروه ریاضی خیام شروع کرده و پس از فراز و نشیب‎های بسیار و تغییر این گروه جمعی به یک گروه تک نفره تبدیل شده است.

چند روز پیش یک از دوستان ناراضی عملکرد بنده و این گروه، دیدگاهی را در وبلاگ به ثبت رساند و بنده را دروغگو خطاب نموده است. این اتفاق باعث شد تا این مطلب را بنویسم و نتیجه گیری از متن دیدگاه این عزیز را به خوتان واگذار کنم:

« اول میای اسم نشریه رو می ذاری خیام به خاطر اینکه از نام خیام سوء استفاده کنی و بعد که کار مجلت گرفت میای اون رو به نام مجله کوشیار تغییر نام می دی از اول هم هدفت همین بود فقط خواستی سر ملت رو شیره بمالی 
تازه مگه نمی دونستی که الان موقع امتحاناته پس چرا هی روز شمار برای سایت جدیدت گذاشتی و وقت ملت رو گرفتی
داداش فکر کردی خیلی باهوشی و ملت خرن نمی فهمن 
اگه مجلت در ایران هم اول بشه باز هم برای ما یک چوپان دروغگو بیشتر نیستی
فقط تو دانشگاه و تو ذهن بچه ها آبروی خودت رو بردی »


متأسفانه امید به تحقق رسالتی که از ابتدا در پی آن بودم رفته رفته کمرنگ و کمرنگ‌تر شده است؛ حداقل در این وبلاگ. مدتهاست مطلب خاصی در این وبلاگ به ثبت نمی‌رسد؛ دلیل آن هم بخشی مشغله روزانه و درسی بنده است و بخشی سمت سردبیری انجمن ریاضی دانشگاه گیلان است که چند سالی است به دوش می‌کشم. تصمیم بر این شد که سایتی رسمی و معتبری برای انجمن ریاضی دانشگاه گیلان تأسیس گردد تا انتشار مطالب علمی از سر گرفته شود.

کار طراحی و راه اندازی سایت را اواسط اردیبهشت ماه 94 استارت زده‌ام و متأسفانه این پروژه با ارائه سمینار و پایان‌نامه بنده در مقطع کارشناسی ارشد همزمان شده است. عذرخواهی بنده را بپذیرید.

پیش‌بینی اولیه بنده اواخر خرداد ماه بوده است و به دلیل کمبود زمان لازم برای نهایی کردن پروژه تصمیم به افتتاح سایت در شروع سال تحصیلی جدید گرفتم.

نام‌گذاری نشریه به نام «خیام» از همان ابتدا هم تصمیم بنده نبود، در این خصوص اعضای گروه ریاضی خیام تصمیم‌گیری کرده‌اند و هرگز نه بنده و نه دوستان بنده قصد سو استفاده از نام «خیام» بزرگ را نداشته‌اند.

تغییر نام نشریه از «خیام» به «کوشیار» به خاطر درخواست دکتر ابراهیمی ویشکی از دانشکده ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد مبنی بر همنامی با نشریه علمی-تخصصی آن دانشکده و پیشنهاد اعضای هیئت علمی دانشکده ریاضی دانشگاه گیلان بوده است.